POŠTOVNÉ A DORUČENÍ

Balíky rozesíláme ze svého evropského skladu. Každý z nich má sledovací číslo – můžeš tedy kontrolovat, kde ten tvůj zrovna je.

Mysli na to, že nám může trvat 2 až 3 dní, než tvoji objednávku zpracujeme a předáme dopravci. (K tomu navíc připočti běžnou dobu doručení, kterou najdeš níž.)

Nově teď můžeš platit dobírkou u kurýra, který ti balíček přinese. (Jde to buď hotově, nebo kartou.) Nemusíš se přitom bát – pořád od nás budeš dostávat všechny notifikace ohledně stavu objednávky, ať už po SMS nebo na email. Taky ti samozřejmě dáme sledovací číslo.

  • Standardní doručení: 140 Kč | Zdarma pro objednávky nad 1 500 Kč

Lhůta pro doručení

V závislosti na tom, kde bydlíš, ti balíček dojde:
  • Česko: za 3 až 5 pracovních dní

Měj prosím na paměti, že většina kurýrních společností bývá kolem Vánoc přetížená. Může se proto stát, že se některé balíčky zpozdí. Pokud to bude tvůj případ, zkus počkat dalších 5 až 10 dní, než nám budeš psát. Děkujeme za pochopení.

Sledování zásilky

Každý náš balíček má vlastní sledovací číslo. Pošleme ti ho v emailu spolu s odkazem, kde můžeš svoje věci sledovat. Údaje o balíčku se tam ale nemusí objevit hned – občas to trvá 24 až 48 hodin, tak měj prosím strpení.

Přidej se k 730 000+ lidí a sleduj @burgaofficial